![](https://rivne.media/media/img/650/2024/03/2024031210415125.png)
У Сарнах відбулося урочисте вручення орденів рідним загиблих Героїв.
Про це інформують у Сарненській міській раді.
За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, згідно Указу Президента України №743/2023 старшого солдата 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, сарненця Смика Дмитра Олександровича, нагороджено орденом «За мужність ІІІ ступеня» посмертно.
Нагороду отримала родина Дмитра - мама, тато та брат. Дмитро народився та виріс у м. Сарни, у віці 18-років пішов служити до лав ЗСУ. 31 серпня 2022 року в районі населеного пункту Любомирівка, Миколаївської області Герой загинув під час виконання бойового завдання внаслідок ворожого артилерійського обстрілу.
![](/media/img/650/2024/03/202403125451.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403123841.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403122028.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403123260.png)
![](/media/img/650/2024/03/202403128639.png)