![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024040415321663.jpg)
Чи доцільними є наразі бетонні блоки біля Рівненської ОДА.
Цю тему неодноразово піднімали рівняни у соцмережах. Адже деяким водіям вони суттєво заважають рухатись.
Більше того у травні 2022 року був випадок, коли автомобіль"Ланос" протаранив ці загородження. Відтак, ми запитали у пресслужби ОДА. чи є ще потреба у цих блоках.
- Функція цих блоків - обмеження при потребі руху вулицею, прилеглою до ОВА. Їх встановили на початку повномасштабного вторгнення. Наразі керівництво ОВА вивчає доцільність подальшого знаходження цих блоків, - розповів радник голови ОДА Сергій Татаренко.
Читайте також: У Рівному біля ОДА почубились водії (ВІДЕО)