![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022070716095483.jpg)
Сьогодні у селі Бронне, на Рівненщині, прощалися із загиблим бійцемІваном Гвяздовським. Про це повідомляє Рівненська районна державна адміністрація.
Військовослужбовець загинув, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України 29 червня під час артилерійського обстрілу в Донецькій області.
У знак скорботи за загиблим, на території Малинської територіальної громади оголошено День жалоби.
34-річний Іван Гвяздовський народився та проживав у с. Бронне, що в Малинській громаді. На захист України від російських окупантів став у перші дні березня.
Відспівування загиблого захисника проходило у Свято-Покровській церкві. Поховали на кладовищі рідного Бронного. В Івана Гвяздовського залишилися безутішні батьки, овдовіла дружина та четверо дітей, в яких жорстока війна забрала батька.
Провести Героя в його останню земну дорогу прийшла велика кількість людей: рідні, друзі, військові побратими, односельці, представники районної влади та місцевого самоврядування.
![](/media/img/650/2022/07/202207072808.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207073587.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207077322.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207076390.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207074290.jpg)