Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Безробітних з Рівненщини залучатимуть до "армії відновлення"

Безробітних жителів Рівненщини залучатимуть до "армії відновлення" через їхню участь у суспільно корисних та громадських робіт на оплачуваній основі. 

Із такими людьми укладатимуть строкові трудові договори. 

Про це повідомляє Рівненська ОВА. 

Йдеться, зокрема, про виконання робіт, які мають оборонний характер. Наприклад, облаштування та укріплення блокпостів, заготівля дров для військових, вирубка дерев для формування окопів тощо.

Також безробітні братимуть участь в укріпленні дамб, розчищенні автодоріг від завалів та снігу. Залучатимуться до розвантаження гуманітарної допомоги, облаштування укриттів та інших потреб.

- Крім того, якщо знадобиться (не дай Бог), будемо залучати їх для розбору завалів і робіт по відновленню житлових будинків та інших приміщень, пошкоджених у результаті російської агресії.

Розраховуємо на активну позицію працездатних безробітних жителів Рівненщини, які стоять на обліку у центрах зайнятості. Гроші мають "ходити" за українцями, які бажають бути корисними. Досягнемо перемоги разом, роблячи все від нас залежне там, де ми є, - зазначає очільник області Віталій Коваль. 

Читати також