Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Більше тисячі іноземців стоять на кордоні України та Білорусі (ВІДЕО)

Ситуація на українсько-білоруському кордоні напружена, але, як повідомили у Державній прикордонній службі, контрольована. 

Навпроти КПП "Нові Яриловичі" станом на 11 годину ранку перебували більше тисячі іноземців, які намагаються потрапити в Україну. 

Охорону державного кордону забезпечують і прикордонники, і поліцейські, і нацгвардійці. Вони також контролюють правила прикордонного режиму в ПП із урахуванням обмежень щодо в'їзду іноземців на територію України. 

До слова, прикордонники перевіряють та супроводжують волонтерів та представників релігійних організацій, які іноземцям передають воду та продукти харчування. 

Хасиди запевняють, що стоятимуть до кінця. Помремо, кажуть, але прийдемо до Умані до нашого цадика. Про таке повідомляє tut.by.

Нагадаємо, іноземні громадяни почали збиратись там ще з 14 вересня з метою потрапляння в Україну для паломництва. Втім, в нашій країні діють обмеження в’їзду іноземців до 28 вересня. Однак, вони продовжують перебувати на території Білорусі між українським та білоруським пунктами пропуску.

 

Читати також