Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Бійці ТрО Рівненщини, не зважаючи на погоду, продовжують тренуватись

На Рівненщині сили територіальної оборони продовжують удосконалювати навички.

Про це повідомили на сторінці 104 ТрО Рівненщини.

Результат військовослужбовців залежить від їх вмінь та навичок, тому важливим етапом у підготовці бійців є практика. Оскільки, бойові дії відбуваються незалежно від погодних умов, слід зважати також на тренування у дощ та сніг, сонце та спеку. 

"Постійні тренування, незалежно від часу доби та погоди, уже стали звичною справою для наших бійців. Постійне вдосконалення навичок поводження з різними типами зброї не залишить жодних шансів ворогу. Ми сильні! Ми готові до спротиву!" - зазначили у дописі.

Читати також

04.02.2023 У Рівному до ЦНАПіВ прийшли бажаючі записатись до лав «Гвардії наступу»

"Для зручності жителів області домовилися, щоб ЦНАПи працювали без вихідних, у суботу та неділю. Там чекатимуть мотивованих жителів Рівненщини та прийматимуть заявки на вступ до штурмових бригад. Їх, нагадаю, є вісім", - повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін , який поспілкувався із працівниками. Наразі такі заявки приймають 5 Центрів надання адміністративних послуг області: м-н Просвіти, 2, м. Рівне; вул. Соборна, 195 м.Рівне; м-н Будівельників, буд. 25/1, приміщення 104, м. Вараш; вул. Замкова, 4, м. Дубно; вул. Демократична, 46, м. Сарни. Також подати заявку можна через сайт "Гвардії наступу".