![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024012917141238.jpg)
Рівненський баскетбольний клуб знову посідає друге місце у турнірній таблиці Суперліги.
Про це повідомляють у пресслужбі БК "Рівне".
Так, на цьому тижні в регулярному чемпіонаті Суперліги Favbet були зіграні бабли у Дніпрі та Черкасах, щоправда через повітряні тривоги матчі останнього дня баблу в Дніпрі не відбулись
Три перемоги в зіграних матчах вибороли рівняни, завдяки чому команда піднялась на другу сходинку. Прикарпаття-Говерла, програвши всі три свої гри, вилетіла з топ-3 і опустилась одразу на шосте місце, а Старий Луцьк, вигравши два матчі в Черкасах, закріпився на 8 сходинці і навіть наблизився до Політехніки-Галичини на відстань однієї перемоги.
![](/media/img/650/2024/01/202401297126.jpg)