Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

БК "Рівне" вдруге переміг команду з Вінниці

Жіноча команда БК "Рівне" у другому матчі знову виявились сильнішою за "Вінницьких блискавок". Підопічні Валерія Жартуна перемогли з рахунком 75:53. Найбільший внесок у перемогу Рівного зробила Вікторія Шматова, на рахунку якої 30 очок.

Рівнянки були сильнішими у кожній з чотирьох десятихвилинок, планомірно нарощуючи свою перевагу.

Завдяки двом поспіль перемогам рівнянки піднялися на 6 місце у турнірній таблиці Суперліги. "Блискавки" залишаються останніми - восьмими.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.