Благодійники передали допомогу для вихованців Рівненського реабілітаційного центру

Учора, 16 серпня, для пацієнтів Рівненського реабілітаційного центру "Простір здорової дитини" привезли гуманітарний вантаж від благодійників. ГО «Рівне Разом» передала дітям близько двох тонн допомоги. А саме різноманітне дитяче харчування та смаколики. Віктор Шакирзян, секретар Рівненської міської ради, який не перший рік допомагає подібним дитячим закладам, зазначає – підтримка дітей завжди повинна бути в пріоритеті.

«Для нашої команди, наших волонтерів, зустріч з відвідувачами  і колективом цього чудового закладу завжди особливо радісна, особливо емоційна подія. Хочу вкотре подякувати всім нашим друзям з цього реабілітаційного центру, адже вони роблять неймовірно потрібну і важливу роботу. Колектив докладає максимум зусиль для того, щоб наші особливі дітки отримали можливість максимальної адаптації в суспільстві. І за це низький їм уклін», - розповів Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

 

У реабілітаційному центрі займаються з дітьми віком від 2 місяців до 14 років. Тут лікують малечу з гіпоксично-ішемічними ураженнями та іншими вродженими генетичними порушеннями. Щороку спеціалісти надають допомогу для близько 300 особливих діток.

«Реабілітаційні підходи в нашому центрі  базуються на тому, що дитина має бути зацікавлена в процесі, дитина має розуміти те, що вона робить. Тоді будуть кращі результати. У нас багато діток з області, не лише з Рівного, зокрема заняття відвідують і внутрішньо переміщені особи. Вкотре дякую волонтерам ГО «Рівне Разом» та Віктору Шакирзяну, які постійно переймаються долею діток! В цей нелегкий для нас всіх час, дякуємо за підтримку,за такі потрібні засоби гігієни для дітей та смаколики», - зазначила засновниця «Простору здорової дитини» Марія Лапюк.

До слова, ТОВ "Простір здорової дитини" функціонує з 2019 року. Варто зазначити, що у 2021 році заклад отримав медичну ліцензію. Наразі в ньому наявні кімнати для масажу дітей та мам, для роботи з логопедом, зали для групових занять та низка інших, необхідних для реабілітації дітей приміщень. Заклад функціонує, як приватний. Втім, існує державна програма для діток з інвалідністю, за якою вони можуть безкоштовно відвідувати заняття.

Читайте також