Близько 200 людей взяли участь у освітянській конференції в Рівному (ФОТО)

У Рівному розпочалася Міжнародна медико – педагогічна конференції

Близько 200 медичних працівників, педагогів та освітян із Рівного, Польщі та Львова прибули 20 березня в міський будинок культури на відкриття Міжнародної медико – педагогічної конференції на тему: «Розпізнавання та діагностування дітей із аутизмом».

«Найперше хочу висловити слова подяки організаторам та співорганізаторам заходу із Польщі. Безумно, хочу побажати щоб співпраця була сумлінна. Тема надзвичайно актуальна, але на жаль прогресуюча. Тому ми хотіли б бути тим містом, яке знає, що робити і робити це професійно. Всім присутнім хорошої співпраці» - наголосив у вітальному слові міський голова Рівного Володимир Хомко.

Від організаторів конференції виступив віце – консул генерального консульства Республіки Польщі у Луцьку Марек Запур та побажав всім втілення у практику набутих під час заходу методик лікування, нового інноваційного змісту та форм.

Міжнародна медико – педагогічна конференція буде проходити два дні. Зокрема, кваліфіковані спеціалісти 21 березня проведуть для запрошених гостей практичний модуль. По закінченню відбудеться вручення сертифікатів.

За інформацією відділу інформаційно-аналітичного забезпечення

виконавчого комітету Рівненської міської ради