![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024010410564707.png)
Рятувальники Рівненщини отримали від британського волонтера протимінне взуття й металошукачі.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Рівненській області.
Учора від Британського волонтера Gary Mitchell рятувальники Рівненщини отримали 10 протимінних пар взуття типу «Павуки» та 10 металошукачів.
Як повідомляють, це взуття разом із металодетекторами є дуже корисним для проведення робіт із гуманітарного розмінування на деокупованих і прифронтових зонах. Воно дозволить піротехнікам почуватися безпечніше.
Рівненські надзвичайники вдячні Британському волонтеру за таку необхідну в умовах сьогодення підтримку, яка ще більш якісно й ефективно допоможе бійцям ДСНС виконувати завдання за призначення.
![](/media/img/650/2024/01/202401049944.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401045524.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401049018.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401047773.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401043727.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401048910.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401045840.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401047709.png)