Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Бучинський так і залишиться заступником голови Рівнеоблради

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Сьогодні під час другого пленарного засідання тридцять першої сесії Рівненської обласної ради під час розгляду порядку денного обласні обранці виключили із порядку денного питання про дострокове припинення повноважень Олексія Бучинського на посаді заступника голови Рівненської обласної ради.

«Сьогодні у нас є більш нагальні питання. Думаю, нам не треба ввязуватись у це», - зазначив перед голосуванням голова облради Олександр Данильчук.

Цю пропозицію підтримав 51 депутат.

Читати також

25.09.2023 "Українські клуби звернуться до УЄФА через платежі солідарності, які мали надійти росіянам", - Надєїн

"Ми плануємо звернутися до УЄФА, щоб українські клуби отримали платежі солідарності за минулий і цей рік, які мали надійти росіянам. Це приблизно 10 мільйонів євро. Україна постраждала від війни, нам потрібно відновлювати інфраструктуру, у нас багато дітей-переселенців. Під час війни у нас будуються академії та футбольні поля, тому нам необхідна підтримка Європи. Мені здається, що за ці півтора роки війни підтримка від ФІФА та УЄФА була недостатньою. Фактично її не було, була лише підтримка деяких клубних асоціацій. Футбольні органи мають виявити солідарність з Україною, де у важкий час проводиться чемпіонат на всіх рівнях. Ці гроші точно не будуть зайвими для українського футболу", - зазначив Надєїн.