![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022091014291488.jpg)
На Рівненщині правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом підпалу приміщення колишньої сільради.
Про це інформують у відділі комунікації поліції області.
За результатами акту, наданого співробітниками ДСНС, попередньою причиною займання є підпал. Тож слідчі внесли відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 194 КК України (умисне пошкодження майна шляхом підпалу)
Правоохоронці встановлюють особу, причетну до злочину. Зловмиснику, відповідно до санкції статті, може загрожувати від трьох до десяти років позбавлення волі.