Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

«Будьмо гідними бути добрими людьми»: завтра в Рівному прем’єра вистави «Мартин Боруля»

Завтра, в міжнародний День театру, в Рівненському драмтеатрі відбудеться прем’єра вистави «Мартин Боруля» режисера Олександра Олексюка, за однойменним твором І. Карпенка-Карого. У виставі візьмуть участь 11 акторів театру.

«Звісно, були певні негаразди, їх вдалося ліквідували. Проблеми, які ставить вистава і п’єса – досить сучасні, адже тут є і шахрайство суддів, і проблема батьків і дітей, проблема кохання «рівних і нерівних». Тут дуже доречний вислів Олександра Довженка «До смерті не розумію, чому люди прагнуть посад. Що може бути кращого, ніж творити свою конкретну справу?» Вистава навіть і про це. Мартин Боруля, який прагне увійти до вищих соціальних груп, багато втрачає. Головне – не спосіб туди прорватися, а головне – щирість людини, відкритість, правдивість. Будьмо гідними, щоб бути добрими людьми», - розповів режисер-постановник Олександр Олексюк.    

Зліва - Сергій Бондарук, Олександр Олексюк

Багатій Мартин Боруля прагне отримати статус дворянина і заради цього готовий на все. Про трагічні і комічні ситуації, в які потрапляє Мартин і його сім’я на шляху до здобуття титулу – у виставі вже завтра о 19 годині в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі.  

«Боруля не просто хоче бути дворянином, він хоче, щоб його діти мали гарне життя. Він любить дітей, але своїм маренням дворянства, він ніби отруює їм життя. Те, як веде себе Боруля з дітьми – це такий маленький сарказм. Звичайно, йде великий супротив, Боруля не просто їх веде, веде трішки не туди і діти намагаються його приборкати», - додав артист драми, виконавець ролі Мартина Борулі Сергій Бондарук.

До слова, рішенням художньої ради Сергія Бондарука рекомендуватимуть до подання Президенту України на звання «Заслужений артист України». Сподіваємося, невдовзі Сергій таки отримає це звання.

Читати також