Будували-будували, але не вистачило коштів: на Рівненщині школа пустує вже 10 років (ФОТО)

http://www.rv.gov.ua

10 років пустує незавершена добудова Кисорицької школи, що у Рокитнівському районі. Повідомляє сайт Рівненської ОДА.

Частково зведені шість класних кімнат та величезний спортзал, на жаль, не використовуються за призначенням.

У 2009 році з’явився двоповерховий фасад, провели комунікації, поштукатурили стіни. За браком коштів будівництво декілька разів призупиняли і знову розпочинали. За останні роки зросла не лише вартість проекту, а й змінилися державні будівельні норми. 

Директор школи Валентина Самойлюк сподівається, що питання зрушить з місця, адже останніми роками діток в селі народжується більше і демографічна ситуація покращується. Про проблеми вона розповіла представникам влади, які побували в закладі:

«У школі постійно збільшується кількість паралельних класів, не вистачає кабінетів. А це приміщення довгі роки пустує».

Для завершення будівництва необхідно ще постелити підлогу, викласти плитку та облаштувати сходи. Найбільше робіт потребує спортзал – підлога була покладена із порушенням технології, тому її демонтували. Загалом усе приміщення потребує часткового ремонту, адже пройшло багато часу.

Втім, першочергово треба відкоригувати проект та провести повторну експертизу проекту. Відповідне доручення вже отримало районне управління освіти.

«Прикро, що є таке приміщення, але не використовується. Звичайно ми будемо добудовувати, бо це наше завдання. Після коригування проекту і усунення допущених недоліків, будемо шукати кошти для фінансування. Скоріше за все, це буде декілька джерел: районний, обласний бюджет і гроші соцекономрозвитку», - прокоментував заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір.

За приблизними підрахунками, на добудову Кисорицької школи потрібно близько 8 млн. грн.

 

Читайте також