Чемпіон України з армспорту провів спаринги з ліцеїстами на Рівненщині

Майстер спорту України та чемпіон України з армспорту Адам Кузло відвідав військовий ліцей в Острозі.

Про це повідомляють у пресслужбі облради.

Як зазначається, Адам зробив перші кроки в армспорті в цьому навчальному закладі.

Спілкування з юнаками відбулося в рамках Олімпійського уроку.

Спортсмен розповів старшокласникам про основи силових тренувань під час підготовки до змагань, про власні досягнення в армспорті, поділився секретами ведення поєдинку. А також - провів навчальні спаринги з ліцеїстами.

Адам Кузло закінчив ліцей 2013 року. Однак, незважаючи на це, продовжує підтримувати свій навчальний заклад, зокрема, підтримує заходи, які пропагують спорт, активний та здоровий спосіб життя.

В ліцеї розповідають, що такі зустрічі їхнього випускника з нинішніми ліцеїстами неабияк мотивують хлопців, котрі займаються армреслінгом та допомагають їм досягати гарних результатів.

До прикладу, минулого року вихованці ліцею стали призерами Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області. Зокрема, Микита Славинський у ваговій категорії до 80 кг виборов ІІ особисте місце, а Павло Суничук у ваговій категорії до 75 кг став «бронзовим» призером.

В завершення зустрічі ліцеїсти подарували спортсмену прапор навчального закладу.