![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024040514293905.jpeg)
Дубровицькій міськраді доведеться сплатити майже 5 мільйонів гривень збитків, які завдали лісу "чорні лісоруби".
Повідомляють у Державній екоінспекції Поліського округу.
Відомо, що Дубровицькій міській раді пред’явлено претензію на суму майже 5 млн грн для добровільного відшкодування збитків, заподіяних незаконною рубкою дерев.
Під час обстеження лісових насаджень на землях запасу лісогосподарського призначення Дубровицької громади (не переданих у користування) виявили незаконні рубки дерев різних порід в загальній кількості 840 штук.
Обстежені ділянки розташовані поблизу села Шахи та села Великі Озера. Особи, які вчинили вирубку дерев, не встановлені.
Загальний розмір шкоди, заподіяної порубкою дерев становить 4 913 996 грн.
Частиною 2 статті 107 Лісового кодексу України передбачено, що шкода заподіяна лісу, не наданому в користування, у разі невстановлення осіб, винних у заподіянні шкоди, відшкодовується органом місцевого самоврядування, у межах території якого знаходиться ліс, якому була заподіяна шкода.
![](/media/img/650/2024/04/202404053555.jpeg)
![](/media/img/650/2024/04/202404056353.jpeg)