![](https://rivne.media/media/img/650/2020/03/cherez-mitniy-post-na-rivnenshchini-khotili-provez20200320_2714.jpg)
19 березня посадовці Поліської митниці спільно з Управлінням СБ України в Рівненській області запобігли незаконному вивезенню за межі митної території України культурних цінностей. Під час здійснення митного контролю транспортного засобу марки «Мерседес», у громадянина України, який переміщувався у вказаному транспортному засобі, в дорожній сумці серед особистих речей, з ознаками приховування, було виявлено предмети релігійного характеру та паперові гроші, повідомили в Поліській митниці Держмитслужби.
Відносно порушника складено протокол про порушення митних правил. Предмети правопорушення тимчасово вилучено, та передано для здійснення процесуальних дій у кримінальному провадженні.