Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Чи була корупція: відомі результати розслідування щодо директора Рівненської бази медпостачання

Фото - відкриті джерела

Директора "Обласної бази спеціального медичного постачання» Рівненської обласної ради Юрчука раніше підозрювали у корупції. Для того, аби вияснити деталі справи, була створена спеціальна комісія, на чолі з першим заступником голови обласної ради Сергієм Свисталюком. До її складу також входять депутат обласної ради Юрій Шарманський заступник начальника з економічних питань відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради Григорій Духанов, начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради Богдан Гречко, начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради Юрій Нілабович, а також головний спеціаліст-юрист відділу реформування та первинної медичної допомоги управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк

Відповідна комісія створена 4 травня і до 5 червня включно повинна була провести службове розслідування щодо недодержання вимог Закону України «Про запобігання корупції» директором комунальної установи «Обласна база спеціального медичного постачання» Рівненської обласної ради Юрчуком Валерієм Васильовичем та з метою виявлення причин та умов, що призвели до вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, і за результатами подати голові обласної ради відповідний акт, у якому йдеться про те, що у діях Валерія Юрчука все-таки знайшли ознаки корупції.

Відтак, вже 31 травня голова Рінвенської обласної ради Олександр Данильчук підписав розпорядженя притягнути колишнього директора Рівненської обласної бази спеціального медичного постачання до дисциплінарної відповідальності.

Читати також

25.09.2023 Один - помер, а інший - отримав травми: на Рівненщині судили винуватця ДТП, у якій постраждали юнаки

Прокурори Рівненської обласної прокуратури в суді довели вину жителя Вараського району, якому інкримінували порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до смерті одного потерпілого та спричинило тілесні ушкодження іншому (ч. 2 ст. 286 КК України). Вироком Володимирецького районного суду чоловіка засуджено до 4 років і 6 місяців ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки. Прокурором доведено, що 29 березня 2022 року в селі Воронки, Вараського району тоді ще 38-річний житель цього ж села, не маючи посвідчення водія, сів за кермо автомобіля «Jeep Grand Cherokee». При цьому чоловік, рухаючись другорядною дорогою, не зупинився на нерівнозначному нерегульованому перехресті, не надав переваги в русі та зіткнувся з мотоциклом «Viper». В результаті ДТП 19-річний водій двоколісного транспортного засобу помер за кілька днів у лікарні, а 17-річний пасажир мотоцикла отримав тілесні ушкодження. У суді обвинувачений свою вину визнав. Згідно з вироком суду, окрім позбавлення волі, чоловік також має сплатити потерпілим близько 1 млн грн моральної та матеріальної шкоди. Вирок ще не набрав законної сили, сторони можуть оскаржити його до апеляційного суду.