![Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2021/08/npchi-vistachae-mists-dlya-studentiv-u-hurtozhitka20210827_2150.jpg)
На Рівненщині незабаром розпочнеться навчальний рік як для школярів, так і для студентів. Саме тому актуальним є питання проживання для нещодавніх випускників.
Чи вистачає у гуртожитках начальних закладів місць, розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.
"Місць в гуртожитках вистачає. Місцями передусім забезпечуються студенти пільгових категорій. Вартість проживання знаходиться на рівні минулого року. Вона має не перевищувати 40 відсотків від академічної стипендії. У коледжах дещо нижча, а в університетах - вища. Різняться, звичайно, ціни на проживання залежно від гуртожитку і навчального закладу. Звісно, вартість може змінюватись залежно від площі, умов проживання та інших критеріїв", - зазначив пан Тимошенко.
До слова, цьогоріч на ЗНО у Рівненській області зареєструвались 14 664 осіб. Зокрема, у Рівному на тестування реєструвались 1570 учнів 11-тих класів.