![Фото - Суспільне](https://rivne.media/media/img/650/2020/05/chi-nadiyshli-koshti-na-budivnitstvo-dityachoho-sa20200505_4167.jpg)
Під час щоденного брифінгу перший заступник ОДА Сергій Подолін повідомив, що наразі кошти на будівництво дитячого садочку на мікрорайоні Північний ще не надійшли.
За його словами, завтра, 6 травня, Мінрегіонбуд буде проводити комісію із відбору інвестиційних об’єктів.
«Рівненська обласна державна адміністрація подала на ДФРР садочок на Коновальця. По об’єкту наразі здійснюється коригування проектно-кошторисної документації. В ході коригування виникла необхідність дослідити грунти. Відповідно, пробурюється 6 свердловин по 20 метрів по периметру забудови. Це дозволить зробити висновок по коригуванню проектної документації - які фундаменти можна розміщувати на даній земельній ділянці. Після ПКД проект буде узагальнений», - повідомив пан Подолін.