Рівне Медіа

Чому прокурор Рівненщини відвідував Городищенську колонію?

25 квітня прокурор Рівненської області Богдан Подубинський з черговим візитом відвідав Городищенську виправну колонію максимального рівня безпеки та перевірив стан дотримання конституційних прав засуджених осіб, які утримуються в установі. 

Керівник регіональної прокуратури у супроводі начальника виправної колонії Юрія Луцука здійснив обхід території та корпусів установи, в т.ч. житлових приміщень, їдальні, сектору для тримання засуджених до довічного позбавлення волі, а також медичної частини. 

Після того Богдан Подубинський провів особистий прийом засуджених, в т.ч. до довічного позбавлення волі. Прокурор цікавився умовами їх перебування в установі: а саме – умовами праці, дозвілля, а також організацією харчування та медичного забезпечення.

На питання, що задавали засуджені, прокурором області надані змістовні роз´яснення по суті.  Серед піднятих ув’язненими питань окремі стосувалися незабезпечення соціальних виплат та належної медичної допомоги. Щодо 5 звернень, які прийняв керівник регіональної прокуратури з особистого прийому громадян, за його дорученням наглядовим відділом прокуратури області будуть проведені ретельні перевірки. 

За результатами візиту прокурор області зобов’язав керівництво установи вжити невідкладних заходів до забезпечення належних умов тримання засуджених.


Прес-служба прокуратури Рівненської області

Читати також