Рівне Медіа

Чотири мотопомпи та приладдя для видобутку бурштину вилучили сьогодні поліцейські Рівненщини

Відпрацювання району з протидії незаконному видобутку бурштину сирцю проводилися сьогодні, 25 липня.

До профілактичних заходів були залучені працівники Зарічненського, Дубровицького відділень, Сарненського відділу, оперативного штабу та управління стратегічних розслідувань в Рівненській області у кількості 26 працівників поліції.

В урочищі між селами Кухотська Воля та Жадань правоохоронці вилучили дві мотопомпи та приладдя, а в урочищі «Рваний міст» поблизу села Борове — дві мотопомпи, обладнання для видобутку «сонячного» каміння та причеп.

За обома фактами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 240-1 Кримінального кодексу України.

В цілому за шість місяців поточного року слідчі області розпочали 211 кримінальних проваджень, щодо незаконного видобутку бурштину, а всього в провадженнях слідства розслідувалося 710 кримінальних проваджень вказаної категорії. Впродовж півріччя про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень зазначеної категорії повідомлено у 19 провадженнях та 18 – скеровано до суду. 

У поточному році правоохоронці виявили та вилучили 1 т 492 кг бурштину, 10 транспортних засобів та 39 мотопомп.

Профілактичні заходи щодо боротьби із незаконним промислом у північних районах тривають, зокрема, на постійній основі працює оперативний штаб.

Відділ комунікації поліції Рівненської області
 

 

Читати також