Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Чотири університети Рівненщини потрапили до списку кращих університетів України (ВІДЕО)

Центр міжнародних проектів “Євроосвіта” разом з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence презентували рейтинг ВНЗ України – “ТОП 200 Україна 2018“, пише сайт Колона.нет.

Серед представлених у рейтингу двохсот університетів України є і чотири вищі навчальні заклади Рівненщини.

Університети оцінювалися по критеріях оцінки якості науково-педагогічного потенціалу, оцінки якості навчання, оцінки міжнародного визнання, оцінки інтегрального показника діяльності ВНЗ.

Згідно рейтингу найкращим університетом Рівного є Національний університет водного господарства та природокористування. “Водний” займає 65 позицію у загальному рейтингу університетів. Якість науково-педагогічного потенціалу університету оцінили у 11,06, якість навчання 7,41, міжнародне визнання – 5,37, інтегральний показник – 23,84.

Національний університет “Острозька академія” посів 92 позицію. Якість науково-педагогічного потенціалу академії оцінили у 8,04, якість навчання – 8,61. Міжнародне визнання Острозької академії – 5,11, а інтегральний показник – 21,76.

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука займає 154 позицію. Якість науково-педагогічного потенціалу МЕГУ згідно рейтингу 7,6, якість навчання 5,45, міжнародне визнання – 3,82, інтегральний показник – 16,86.

Рівненський державний гуманітарний університетпосідає найнижчу позицію серед університетів Рівненщини – 178. Якість науково-педагогічного потенціалу педагогічного університету Рівного – 5,71. Якість навчання вища ніж В РДГУ трохи краща ніж у МЕГУ і становить – 5,65. Міжнародне визнання – 2,91, а інтегральний показник РДГУ 14,28.

У минулорічному рейтингу університети Рівненщини посіли наступні позиції: НУВГП –  67, НУОА – 98, МЕГУ-151, РДГУ – 176.

Рейтинг складено згідно оновленої методики

Читати також

04.10.2022 На Рівненщині судитимуть 31-річного чоловіка, який хотів вкрасти гроші з каси магазину

Зібравши достатньо доказів, слідчі 31-річному чоловіку повідомили про підозру за фактом закінченого замаху на вчинення грабежу в умовах воєнного стану, а наступного дня — скерували матеріали кримінального провадження із обвинувальним актом до суду Обтяжуючою обставиною став рецидив злочину За скоєне йому може загрожувати до десяти років позбавлення волі.

04.10.2022 У рівнянина виявили 2,5 тонни алкофальсифікату та більше 4000 тис пачок цигарок

За керівництва Рівненської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 32-річного місцевого жителя за фактом незаконного придбання та зберігання з метою збуту, а також транспортування з цією метою незаконно виготовлених алкогольних напоїв та тютюнових виробів . Під час досудового розслідування встановлено, що чоловік, який не є підприємцем і не має жодних дозвільних документів для продажу алкоголю та цигарок, на території одного з гаражних кооперативів у місті Рівному облаштував склад незаконно виготовленої алкогольної та тютюнової продукції для її подальшого збуту. Аби не допустити потрапляння «фальсифікату» на ринок, у результаті проведених санкціонованих обшуків  у рівнянина виявлено та вилучено понад 2,5 тонни фальсифікованого алкоголю, що становить майже 5 тисяч пляшок горілки, та більше 4000 пачок підроблених цигарок, на загальну суму у пів мільйона гривень. Досудове розслідування проводили слідчі СУ ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу Управління СБУ в області. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 170 тис. грн з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених підакцизних товарів.