Рівне Медіа

Чотирилапа поліція Рівненщини: кокер-спаніель Ельза (ФОТО)

фото - Фейсбук

Головне управління Національної поліції в Рівненській області знайомить зі ще однією чотирилапою поліцейською - Ельзою.

Як тільки вона зустрічається під час проведення профілактичних заходів із дітьми, то без команди вмить займає одну і ту ж позицію — лежачи. А все для того, аби отримати порцію задоволення від того, щоб її погладили. І спілкування із нею — взаємне, адже цю «кучеряшку» хочеться потискати та пригорнути.

На фоні своїх колег-вівчарок із кінологічного центру ГУНП, особливо коли перебуває у вольєрі, кокер-спаніель Ельза ледь помітна, бо найменша серед усіх. Утім, це аж ніяк не применшує її досягнень, бо в пошуку наркотиків їй поки що немає рівних. Під керівництвом Людмили Козлюк, де тільки і яких видів наркотиків за шість років служби вона не находила.

Нещодавно допомогла працівникам управління протидії наркозлочинності розкрити злочин, знайшовши марихуану в коробці з-під цигарок, заховану у передньому сидінні автомобіля. Під час санкціонованого обшуку в помешканні жителя Рівненського району Ельза відшукала ретельно замасковані наркотичні засоби: понад півкілограма метамфетаміну та 200 грамів псевдоефедрину.

Крім того, як і наступні службові собаки, про яких йтиметься мова, двічі несла службу в зоні АТО, де одного разу через спеку її зробили комфортну зачіску.

Читати також