Рівне Медіа

Чотирьох неповнолітніх, які викрали скриньку для пожертв у магазині на Рівненщині, розшукала поліція (ВІДЕО)

20 грудня у соцмережах з’явилось відео, на якому помітно, що четверо хлопців викрали скриньку для збору пожертв у магазині в місті Дубно. Працівники поліції ювенальної превенції відреагували на відео, їм вдалось встановити особи малолітніх.

У поліції повідомляють, що до викрадення причетні хлопці віком 12-13 років. В обідню пору вони скористались відсутністю нагляду з боку продавців та інших відвідувачів крамниці, таємно викрали скриньку для пожертв на лікування хворої дівчинки. Скриньку помістили у рюкзак, а кошти порахували вже на вулиці. Вдалось вилучити 161 гривню, їх розділили між собою, а порожню скриньку викинули в смітник.

У школі хлопці характеризуються посередньо. Двоє із них — із багатодітних родин, а інші виховуються у неповних, але благополучних сім’ях. Оскільки правопорушники не досягли віку, з якого настає адміністративна відповідальність, за їхні протиправні дії відповідатимуть батьки за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті за ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо виховання неповнолітніх дітей, передбачає попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 

 

 

 

Читати також