![](https://rivne.media/media/img/650/2024/07/2024071113099703.png)
Сьогодні, 11 липня, у Мізоцькій тергромаді сім'ям загиблих військовослужбовців вручили їхні державні нагороди.
Про це повідомили в Мізоцькій селищній раді.
Згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського №76 від 12 лютого 2024 року за особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно нагороджено чотирьох військових: Шнайдера Альберта Анатолійовича, Лиса Олександра Михайловича, Власюка Михайла Олексійовича, Хом?яка Андрія Григоровича.
Нагороди рідним військовослужбовців вручили під час засідання виконавчого комітету.
![](/media/img/650/2024/07/202407119470.png)
![](/media/img/650/2024/07/202407116931.png)
![](/media/img/650/2024/07/202407116801.png)
![](/media/img/650/2024/07/202407114952.png)
![](/media/img/650/2024/07/202407114606.png)