Де на Рівненщині найбільше беруть "Доступні ліки"?

http://www.rv.gov.ua

Мешканці Рівненщини продовжують активно користуватися «Доступними ліками».

З початку дії державної програми на відшкодування вартості ліків виписано рецептів на понад 397 тисяч гривень. Таким чином, життєво необхідні препарати отримали майже 223 тисячі пацієнтів.

За такими показниками Рівненщина увійшла в п’ятірку областей-лідерів, які успішно реалізують програму «Доступні ліки».

За словами заступника голови Рівненської ОДА Світлани Богатирчук-Кривко, найбільшою популярністю програма користується у Володимирецькому, Демидівському, Зарічненському, Млинівському та Дубенському районах. Тут у повній мірі використовують розподілені для районів гроші. Також дбають про своїх мешканців у Клесівській, Мирогощанській, Демидівській та Боремельській об’єднаних територіальних громадах.

Разом з тим, є райони, де недостатньо поширюють інформацію про «Доступні ліки» - у Березнівському та Дубровицькому. Також, на низькому рівні реалізація програми у Бабинській, Підлозцівській та Привільненській ОТГ.

Нагадаємо, нині за програмою «Доступні ліки» пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та діабетом 2 типу можуть отримати 261 препарат, з них 59 – безоплатно. Як діти, так і дорослі можуть звернутися до свого лікаря і отримати правильно виписаний рецепт, де вказана діюча речовина. І вже по цій речовині, в аптеці підбирають препарат, який дійсно корисний для пацієнта.