Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Де в Рівному здати сміття на переробку: онлайн-карта

Мешканці Рівного та Квасилова зможуть більш активно сортувати сміття. Для цього екоактивісти запустили нову онлайн платформу – мапу для комфортного сортування.

Національна мапа пунктів приймання вторинної сировини доступна за посиланням www.recyclingpoints.org.  

Вона дозволяє жителям Рівного та Квасилова за лічені секунди знайти, додати або прибрати точки збору в будь-якому місці. Проєкт розроблено з метою допомоги кожному під час сортування: від вибору пункту та роздільного збору до здачі сировини.

Особливістю мапи є широка мережа відміток: спеціалізовані пункти, баки для сортування, станції. Кожна точка на карті містить актуальні дані про години роботи, адресу та контакти.

Також на платформі наявні рекомендації: основні правила поділу сировини на фракції, деталі маркування та розвінчування міфів, що дозволяє уникати типових помилок, економити час та підвищувати ефективність екожиття громадян.

«Національна мапа пунктів прийому вторинної сировини» – Всеукраїнський проєкт, покликаних сформувати якісну інфраструктуру для сортування. Офіційна сторінка проєкту виступає в ролі живої платформи для громадян України, де вони мають змогу організувати логістику вторинної сировини: шукати, відмічати/видаляти пункти прийому, здавати сировину. 

Читати також