![](https://rivne.media/media/img/650/2023/12/2023120116127348.png)
У Вараському ліцеї №3 триває будівництво укриття.
На сторінці Вараської громади у Телеграмі показали світлини з будівництва.
Так, на стадії завершення демонтажні роботи по блоку №3. Також виконано 70% робіт із влаштування електромереж. З наступного тижня розпочинаються опоряджувальні роботи та влаштування стяжки. Завершення будівельних робіт із розбивання монолітних бетонних покриттів та знімання рівня підлоги з ґрунту по блоку №1 планується до середини грудня.
Нагадаємо, що фінансування робіт відбувається частково з бюджету громади та державного бюджету.
![](/media/img/650/2023/12/202312019995.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312016077.png)