Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Депутат Рівненської міськради Олександр Курсик пропонує підсвітити Свято-Воскресенський собор

Депутат Рівненської міськради Олександр Курсик запропонував зробити художню підсвітку Свято-Воскресенського кафедрального собору у Рівному. Саме такий проект він подав на Громадський бюджет, на який просить 730 тисяч гривень.

За його словами, кольорової підсвітки уникнули не просто так:

«Я обговорював цей проект зі священниками, архітекторами і вирішили, що найкращим рішенням буде саме така підсвітка, а не кольорова, як, до прикладу, на Покровському соборі. У Свято-Воскресенському соборі фасад не білий, а тому багато кольорів викликало б візуальне навантаження», - розповів ініціатор проекту Олександр Курсик.

Крім того, автор проекту запевняє, що підсвітка Свято-Воскресенького кафедрального собору стане для міста та його мешканців об’єктом, який змістить візуальний акцент із яскраво-освітлених рекламних вивісок та вітрин магазинів на історичну святиню. Для гостей міста і туристів підсвітка собору теж акцентуватиме увагу на історичному храмі.

Більше про проект тут. 

Читати також

28.09.2023 Росіяни поширюють черговий фейк про озброєння на Рівненській АЕС

У мережі шириться фейкова інформація, що нібито Сили оборони складають ракети HIMARS, SCALP, Storm Shadow, різні БПЛА-камікадзе та боєприпаси із збідненим ураном на Хмельницькій та Рівненській АЕС на заході України та у прилеглих регіонах. Таку інформацію поширюють користувачі соцмереж з посиланням на неназваних «турків». Відтак правдою є те, що 22 вересня, через тиждень після перших повідомлень про зброю на станціях, Міжнародне агентство з атомної енергії опублікувало доповідь, у якій йшлося про те, що експерти не побачили ніяких порушень на станціях з боку ЗСУ чи взагалі будь-кого. Єдине озброєння, яке виявили експерти МАГАТЕ, помітили на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції, зазначили журналісти StopFake.