Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Депутати обрали Третяку шостого заступника

Щойно на сесії Рівненської міської ради депутати прийняли рішення про введення посади ще одного заступника очільника міста. В Олександра Третяка їх буде вже шестеро.

Новий заступник відповідатиме за напрямок цифрової трансформації та цифровізації. На цю посаду призначили депутата Рівнеради від "ВО "Свобода" Євгенія Іванішина. 

Його кандидатуру підтримали 25 депутатів. Ще 11- не голосували.

Євгеній Іванішин народився 10 грудня 1991 року  в селі Катюжанка, Вишгородського району, Київської області. До цього часу працював консультантом відділу забезпечення діяльності керівництва Рівненсської облради, працює в органах місцевого самоврядування близько шести років. 

Нагадаємо, у міського голови вже 5 заступників: Ігор Кречкевич, Юрій Поліщук, Марина Кузмічова, Олександр Миронюк та Артем Ганущак. 

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.