![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024040911542897.png)
Десятикласник з ліцею №8 у Рівному виборов перше місце на Всеукраїнській олімпіаді з історії.
Повідомили на сторінці школи у Фейсбуці.
"Наш учень Микола Мартинюк, десятикласник, абсолютний переможець Всеукраїнської олімпіади з історії. Диплом І ступеня їде із Чернівців до Рівного. Це друга перемога ліцеїста. Перша була здобута на олімпіаді із правознавства у Луцьку ( березень 2024). Бажаємо Миколі стати успішним науковцем!!! Дякуємо вчителю історії Ірині Слободенюк за хорошу підготовку!!! Щира подяка батькам за підтримку", - написали працівники ліцею.
![](/media/img/650/2024/04/202404094714.png)