Дістали з 5-метрової вирви: у Львові рятують жінку, яка постраждала від вибуху в Бахмуті

У Львові лікарі виборюють змогу ходити для 40-річної жінки з Бахмута, яка постраждала внаслідок вибуху. 

Про це повідомляють у Першому медичному об'єднанні Львова. 

Жінку дістали з 5-ти метрової вирви, що утворилась від вибуху російської ракети. Ледь живу Оксану засипало землею. Це сталося у Бахмуті у липні. 

Того дня 40-річна Оксана з чоловіком поверталися від подруги. Останнє, що пам’ятає: дзвін у вухах, різкий біль в руці та важкість землі, котра, як тоді здавалося, заживо її ховає. З останніх сил жінка покликала чоловіка. Його відкинуло вибуховою хвилею, та він її почув.

Далі жінку повезли до лікарні Дніпра. Туди Оксана потрапила з уламковими пораненнями правої легені, печінки, обширними ранами лівого плеча, відкритими переломами обох ніг та правої руки. Одинадцять днів жінка провела в реанімації.

Коли її стан дещо вдалося стабілізувати, евакуаційний потяг доправив Оксану до лікарні Святого Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова. 

Тут у відділенні травматології та ортопедії Центру травми жінці доліковують рани живота, рук та ніг. Наразі триває боротьба за її розтрощену кінцівку. Лікарі щосили намагаються врятувати ліву ногу від ампутації. Також з жінкою працює команда реабілітологів та психотерапевтів.

Читайте також