Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

"Дистанційка" чи продовження канікул: як навчатимуться школярі Рівненщини у червоній зоні

Ілюстративне фото

На Рівненщині з 23 жовтня тривають осінні канікули у школах. Діти відпочиватимуть тиждень - до 31 жовтня.

Що буде після канікул та за яких умов школярі повернуться за парти - розповів головний санітарний лікар області Роман Сафонов.

"Передбачалось, що канікули триватимуть тиждень. Зрозуміло, що таких оптимістичних прогнозів у нас немає. Період локдауну буде більший. Тому, як і говорилось попередньо, ті школи, які мають 100 відсотків вакцинованого персоналу, працюватимуть. На жаль, таких шкіл менше десятка. Тому після проведення канікул діти будуть переведені на дистанційне навчання. Скільки воно триватиме - залежить від того, наскільки наше населення швидко мобілізується, вакцинується. Тим швидше мине період червоної зони і діти сядуть за парти", - пояснив пан Сафонов.

Перший заступник голови РОДА Сергій Подолін додав, що канікули триватимуть не менше двох тижнів. 

"У цей період обласні департаменти освіти і науки та охорони здоров’я будуть зайтись тим, щоб максимальна кількість вчителів буде вакцинована. Решта, що стосується організації навчального процесу після канікул, ми донесемо на наступних брифінгах після того, як зберем на п’ятницю статистику закладів, які не вакциновані в потрібному обсязі," - говорить пан Подолін.

Читати також

29.11.2021 Рівненщина втратила ознаки "червоної" карантинної зони - МОЗ

Рівненщина та ще кілька областей вже не мають показників "червоної" зони епіденебезпеки, хоча все ще входять у цю зону. Мова йде про Київ, Луганщину, Львівщину, Одещину, Рівненщину та Херсонщину. У цих регіонах прийшли до норми показники завантаженості ліжок, рівня госпіталізацій, рівня захворюваності та коефіцієнта вивлення випадків інфікування. З такими показниками регіони можуть перевести у "жовту" зону. Нагадаємо, ще десять днів тому на Рівненщині були погані показники з рівня госпіталізацій. коефіцієнта виявлення випадків інфікування та завантаженості ліжок.