![](https://rivne.media/media/img/650/2019/06/ditey-yaki-travmuvalisya-vchora-u-dtp-na-kiivskiy-20190605_5785.jpg)
Учора в Рівному на вулиці Київська трапилася дорожньо-транспортна пригода. Про це портал "РівнеМедіа" повідомляв тут: У Рівному на Київській легковик в`їхав у причіп вантажівки, У ДТП на Київській в Рівному травмувалися двоє дітей.
Як сьогодні повідомили в поліції, травмувалися діти 8-ми та 15-ти років, які були в салоні легковика, нині вони госпіталізовані до обласної дитячої лікарні із забоями та різаними ранами різних частин тіла.