Рівне Медіа

Діти Рівненщини можуть взяти участь у конкурсі письмових робіт

http://docudays.ua

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA оголосив конкурс письмових робіт для дітей та підлітків до 18 років на тему: «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях.

Щоби взяти участь у конкурсі, потрібно до 12 травня надіслати твір українською мовою від 1 до 4 сторінок на  електронну адресу ksenya.shymanska@docudays.ua, вказавши у назві листа «Робота для конкурсу «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою».

Деталі конкурсу та умови подання робіт – за посиланням.

Docudays UA ініціює широку кампанію запобігання та протидії кібербулінгу та має намір спільно з усіма зацікавленими партнерами напрацювати зміни до законодавства та програм, щоб подолати виклики правам дитини в цифровому середовищі. Кампанія прагне  зробити так, щоб діти могли максимально безпечно використовувати інформаційні технології.

П’ять переможців та переможниць отримають цінні подарунки – планшети.

Фінал Всеукраїнського дитячого конкурсу відбудеться у травні 2019 року. Також  переможці та переможниці візьмуть участь у створенні анімаційних документальних роликів на основі розказаних ними історій!

Крім того, їх запросять на презентацію роликів у грудні 2019 року та на фестиваль Docudays UA у березні 2020 року в Києві.

Конкурсні твори не оприлюднять під прізвищем автора чи авторки без їхньої згоди, однак сюжет історії може бути використаним для створення елементів анімаційного фільму.

Конкурс організований спільно з Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України та Громадською спілкою «Українська анімаційна Асоціація «УАнімА» і триватиме до 12 травня включно.

Взяти участь у конкурсі

Читати також