Рівне Медіа

Для діток у Рівному читатимуть книгу та проведуть майстер-клас зі створення закладинок

Дитяча субота для дітей від 8 років. Читання книжки Тані Поставної «Коли я була лисицею» та майстер-клас зі створення закладинок.

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 8 років та їхніх батьків на читання книжки Тані Поставної «Коли я була лисицею» (видавництво «Vivat») та майстер-клас зі створення закладинок . Захід відбудеться 16 листопада. Початок – о 14:00.

Дідусь говорить своі?и? онуці, що насправді вона – лисиця. Дівчинка вірить. З цього дня починаються пригоди Лисички, її собаки Меркурія та особистого янгола на ім’я Ре. Ця книжка про дитинство і віру в дива. Про силу дитячої уяви і стосунки зі старшими. Про те, що деколи дідусь і бабуся можуть замінити батьків, а сім’я не обов’язково складається з мами і тати. Ця книжка допомагає дітям краще зрозуміти дорослі проблеми, а дорослим – згадати дитинство. «Коли я була лисицею» – важлива книжка про сприйняття світу, яка потребує не лише читання, а й обговорення разом із дитиною. Вмикайте свою уяву на повну і ласкаво просимо до світу Лисички!

Реєстрація за номером 096 520 84 48 (Оксана).

Вхід вільний

Читати також