Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Для майбутніх перукарів Рівненщини провели семінар

Майбутні перукарі дізнаються про секрети успіху

Слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Перукар (перукар-модельєр)»мають унікальну можливість під час навчання отримувати професійний досвід на різноманітних семінарах і практикумах, вдосконалювати навички, розширювати професійний світогляд. Так, за ініціативи викладача Анни Зотік і майстра виробничого навчання  Оксани Підлісної майбутні майстри побували на відкритті школи-студії відомої кампаній в індустрії краси - «Eстель».

За словами педагогів, навчальний заклад співпрацює зі студією «Eстель» з моменту ліцензування професії перукаря. Тісна співпраця, різні формати взаємодії та підвищення професійного рівня слухачів дозволяють майбутнім перукарям володіти сучасними техніками колорування, догляду за волоссям. Провідні технологи діляться новинками ринку перукарських послуг, власним цікавим і цінним досвідом, інвестують у нове покоління кваліфікованих робітників.

Ділиться Оксана Підлісна:

«Нам випала висока честь першими з усіх  навчальних закладів міста Рівного відвідати професійний семінар у новій школі-студії,який підготувала провідний технолог «Естель» Лариса Савочкіна».

Слухачам сподобалися сучасні зали, креативне оформлення та новітнє устаткування студії.

Анна Зотік поділилася:

«Цікавим був обмін досвідом, враженнями та ідеями, які в майбутньому допоможуть оформити власну перукарню чи салон, врахувати тенденції та професійні робочі зони».

Технолог зацікавила присутніх інтерактивним форматом семінару, відкрила секрети роботи преміум - сегменту бренду Couture (Кутюр).

Читати також

09.08.2022 У Рівному демонтували незаконний шлагбаум біля ТЦ "Вікторія"

- Дана перешкода обмежувала рух транспортних засобів по дорозі, яка належить громаді міста. Провели розмову з власником і зобов’язали провести демонтаж самовільно встановленого шлагбауму, - зазначив Олександр Третяк. - Незаконно встановлені шлагбауми та інші обмежувачі руху – одна з проблем, про яку часто скаржаться у Рівному. Дав доручення відповідним комунальним службам міста оперативно відпрацювати кожне таке питання та тримати на постійному контролі благоустрій вулиць та дворів міста.