![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024020916525977.jpg)
Для медійників Рівненщини провели навчання, яке покращить їхнє ментальне здоров'я.
Про це повідомляє перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
- Сьогодні ми провели тренінг для медійників. Це та професія, яка передбачає постійне спілкування з людьми, адже вони чи не першими опиняються у вирії подій, - пише він.
За його словами, психологиня Тетяна Новак ознайомила медійників із техніками психологічного розвантаження та подолання стресу. Також продемонструвала прості вправи для самодопомоги, заспокоєння, стресостійкості.
Нагадаємо, що в Україні реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?», яка створена за ініціативи першої леді Олени Зеленської.
![](/media/img/650/2024/02/202402091277.jpg)
![](/media/img/650/2024/02/202402099945.jpg)
![](/media/img/650/2024/02/202402098557.jpg)