Рівне Медіа

До рівненської поліції завітали діти з Луганщини (ФОТО)

фото - Фейсбук

Діти з Луганщини завітали до поліції Рівненської області. Це не перший візит дітей зі Сходу на Рівненищну. Тож сьогодні, першого листопада, пізнавальна екскурсія до обласного управління поліції на запрошення його керівника Валерія Самчука вже стала традицією.

Спеціалісти-вибухотехніки продемонстрували школярам із Попаснянського району зразки вибухових предметів та засоби захисту. Водночас застерегли допитливих дітей від необережних кроків у разі виявлення підозрілих предметів.

Можливість поспілкуватися із чотирилапими поліцейськими подарували кінологи. Німецька вівчарка «Чейзар» показала чіткість виконання команд своїм тренером, а потім затримання імітованого зловмисника. Спанієль «Бакс» спеціалізується на пошуку наркотиків та дуже любить дитячі пестощі. Їх він отримав вдосталь, адже школярі гуртом ринулись її гладити.

Емоцій школярам додала екскурсія у відомчий музей, де вони побачили раритетні для них і знайомі багатьом поколінням правоохоронців експонати. Ту техніку, яку раніше використовували на службі в роботі працівники органів внутрішніх справ, діти залюбки роздивлялися і розпитували, що і як працює.

Позитив дітлахів переповнював і з музею довго ніхто не хотів йти. Щасливі моменти залишились у сотні фото, зокрема й у спільному із Валерієм Самчуком.

Екскурсія завершилась візитом до управління патрульної поліції Рівненської області. Інспектори розповіли школярам про особливості їх роботи, успіхи та досягнення патрульних.

Приїзд 31 дитини із прифронтового району на Рівненщину ініціювала громадська  організація «Інформаційно-аналітична група «Портал» за підтримки керівництва облдержадміністрації. 

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненської області

Читати також