Рівне Медіа

До Рівного на форум приїдуть представники влади та бізнесу всієї України

8-9 листопада в місті Рівному відбудеться другий масштабний міжнародний бізнес-форум «Велике Рівне. Енергоефективність – 2019». До форуму долучаться представники влади та бізнесу всієї України, голови ОСББ Рівного, представники обласних центрів, міст та об’єднаних територіальних громад, а також  чимало фахівців у галузі енергозбереження. Якщо Ви представляєте когось із вищеперелічених або ж Вас просто цікавлять нові тенденції в сфері енергоефективності, приходьте та діліться досвідом, обговорюйте нові, сучасні шляхи для подальшої енергоефективності міст та регіонів. В ході дводенного заходу обговорюватимуться енергоефективні проекти та програми для міст, ОСББ, приватного бізнесу, теоретичні та практичні аспекти, енергоаудит тощо.

До слова, Рівненщина знаходиться на першому місці в Україні по показниках запровадження енергоефективних технологій та кращою в Україні динамікою енергомодернізації багатоквартирного житлового фонду міста. Саме тому Рівненська міська рада, Рівненська обласна адміністрація, Національний університет водного господарства та природокористування та Міжнародна фінансова корпорація ( IFC, World Bank Group), а також Програма розвитку ООН в Україні вдруге ініціюють проведення такого форуму.

Родзинкою цього заходу стане відкриття другої, виставково-практичної частини першого в регіоні Центру енергоефективності в НУВГП.

Тож чекаємо на Вас 8 листопада в навчальному корпусі НУВГП №7, за адресою вул. М. Карнаухова, 53А. Початок заходу о 10:00, реєстрація з 9:30. 

Детальна програма заходу за посиланням.

 

Читати також