![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024021713326844.jpg)
До Рівного вчергове завітала команда асоціації Lemberg Wir Kommen. Ця організація займається наданням гуманітарної допомоги Україні.
Про це повідомив в.о. міського голови Віктор Шакирзян.
У Рівному представники товариства були 8 разів.
Під час своїх поїздок вони надавали гуманітарну допомогу лікарням, дитячим будинкам, будинкам сімейного типу, будинкам літніх людей, садочкам і школам. Серед гуманітарної допомоги було: медичне обладнання, крісла колісні, перев’язувальні матеріали, ліки, автомобілі, генератори, обігрівачі, станції очищення питної води, продукти харчування, засоби гігієни, зимовий одяг, дитячий одяг, іграшки, малюнки діток, солодощі.
"Надзвичайно приємно, що і цього разу наші партнери приїхали до нас із допомогою. Це медичне обладнання, засоби гігієни та інші необхідні в період воєнного стану речі. Всі вони вже розвантажені на базі Центральної міської лікарні.
Щиро вдячний міжнародним партнерам за підтримку. Разом обов'язково переможемо!", - зазначає Віктор Шакирзян.
![](/media/img/650/2024/02/202402175949.jpg)
![](/media/img/650/2024/02/202402172868.jpg)
![](/media/img/650/2024/02/202402174087.jpg)