![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024022211026508.jpeg)
До жителів півночі Рівненщини знову в гості завітав олень Борис. Тварина вже давно стала зіркою соцмереж.
Відео опублікували в телеграм-каналі "Рівне 1283".
"Прийшов Борис на вечерю. Прийшов повечеряти. Смаколики куштувати, які завжди його чекають тут, і він знає, де вони стоять. Прийшов, мішка розгорнув і їсть. Їж, Борька, їж, то тобі", - коментує чоловік, автор відео.
На відео видно, як олень Борис зайшов на подвір'я до місцевих жителів і їсть смаколики з мішка. Тварина зовсім не поспішає, насолоджується зазадалегідь приготовленою для неї вечерею.