![Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071512579790.jpg)
У Києві судитимуть уродженку Рівненської області, яку підозрюють у крадіжці коштів громадянина.
Як повідомляють у Київській міській прокуратурі, жінка позиціонувала себе як дизайнерка інтер’єру. У травні цього року мешканець Оболонського району повідомив правоохоронцям, що він запросив підозрювану до себе в квартиру. Він знайшов контакти жінки у мережі та хотів домовитися про розробку дизайну оселі.
Перебуваючи в квартирі потерпілого, жінка непомітно для нього додала у склянку з напоєм очні краплі. Випивши напій, чоловік втратив свідомість.
Використовуючи безпорадній стан потерпілого зловмисниця заволоділа його речами, грошима та іншим майном на суму 175 000 гривень, після чого втекла, залишивши останнього у безсвідомому стані.
Завдяки вжитим оперативним заходам упродовж доби після вчинення злочину підозрювану встановили та затримали. За місцем її перебування правоохоронці вилучили частину викраденого майна.
На цей час досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. Підозрювана перебуває під вартою.
Враховуючи вчинення злочину в умовах воєнного стану, жінці загрожує від 8 до 15 років із конфіскацією майна.