Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Документи розлетілися по місту: у Миколаївській області вітер зірвав дах суду (ВІДЕО)

У Миколаївській області негода наробила лиха та завдала клопоту працівникам суду. Зокрема, у Первомайську сильний вітер зірвав частину даху на будівлі місцевого суду.

Відео - People's Review.

На відео видно, що документи, які знаходились у приміщенні, вітер розкидав по усій вулиці. Дощ знищив папери, якізберігались на даху. За словами місцевих, знищені документи - це архівні справи, які тепер не відновити.

 

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.