Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Другий тиждень у реанімації після видалення зуба": у Рівному лікарі борються за життя 15-річної дівчини

Ілюстративне фото

У Рівненській обласній лікарні медики борються за життя 15-річної Аліни. Дівчина потрапила до реанімаційного відділення після видалення зуба. Наразі вона потребує медикаментів, на які у її рідних не вистачає коштів. Батьки дівчинки звертаються до небайдужих по допомогу.

"Про цю дівчинку пізно ввечері нам написав лікар-анестезіолог РОДЛ Олександр Дейнеко. Запитав чи можемо допомогти, бо дитина дуже складна. На запитання що сталось з дівчиною, лікар коротко написав "дитина вже другий тиждень в реанімації після видалення зуба, нагноїлося, 8 годин операція йшла, сепсис, гнійний медіастеніт, гнійний перикардит, флегмона шиї", - зазначає очільниця Благодійного фонду "Скарбниця Надії" Мар'яна Рева.

За словами благодійниці, за резервні кошти фонду було замовлено ліки на перші дні. 

"Ніякої інформації для благодійників про Аліну не маємо, мама практично не може розмовляти. Вона розказала лише, що лікували зуб, заклали ліки, дівчині стало гірше, потім вирішили зуб варвати і потім все як в тумані. Все гірше і гірше, в обласну дитячу лікарню дівчина потрапила у важкому стані, хоч батьки звертались до лікарів, не сиділи дома склавши руки", - пояснює Мар'яна Рева.

Зараз Аліна на межі, але шанси у неї є, вона молода і сильна. В лікарні дають по максимуму все, що можуть - найдорожчі антибіотики, знеболювальні, спеціальне харчування, імуноглобулін, перев`язувальні матеріали. Але наразі цього не достатньо.

На сьогодні наявний такий список ліків: "Альбумін", "Олімель", "Пульмікорт", "Далацин" - це 11920 грн всього за три дні, їх оплачують з резерву, який фонд має на рахунку. Завтра вже закінчується лікарняний "Біовен", його треба придбати на суму 74600 гривень на три дні.

Завтра буде новий список. Це космічна сума для родини з села Люхча Сарненського району, яка зараз рахує кожну копійку.

КАРТА фонду «Скарбниця Надії»

№ 4246 0010 0292 7428 призначення платежу – добровільна пожертва на проект "Допоможи дитині в реанімації"

КБ "Приватбанк”

IBAN UA 84 305299 00000 26002010701895

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

Призначення платежу – добровільна пожертва на проект "Допоможи дитині в реанімації"

Для пожертв з-за кордону та по Україні переходить за цим покликанням та натискайте кнопку "Допомогти".

Для власників карток Монобанк в розділі «Платіж по IBAN», треба набрати IBAN UA84 305299 00000 26002010701895 фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.

Детальніше читайте тут: Зараження крові після походу до стоматолога: у якому стані перебуває 15-річна Аліна з Рівненщини

Читати також