![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024011316186918.jpeg)
Жителю Дубна, якого підозрюють у крадіжці з будинку, обрали запобіжний захід.
Повідомляють у пресслужбі поліції Рівненщини.
Запобіжний захід 36-річному дубенчанину, підозрюваному у вчиненні злочину за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України обрали сьогодні, 13 січня: суддя задовольнив клопотання слідчого Рівненського РУП у повному обсязі та обрав зловмисникові запобіжний захід у виді тримання під вартою терміном 60 діб із можливістю внесення застави у розмірі 233 тисячі гривень.
Ми писали раніше: У Рівному власники оселі "на гарячому" застали крадія
![](/media/img/650/2024/01/202401133712.jpeg)