Двоє дзюдоїстів Рівненщини стали чемпіонами Європи

Шість дзюдоїстів з Рівненщини представили Україну на чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору.

Змагання відбулися цими вихідними, з 26 по 28 липня, в Італії. Учасниками чемпіонату стали 130 спортсменів із 18 країн Європи.

У підсумку чемпіонами Європи стали рівняни – Давид Хорава (у ваговій категорії до 66 кг) та Олександр Назаренко (у ваговій категорії до 90 кг).

Бронзу чемпіонату Європи здобули Людмила Логацька (у ваговій категорії до 57 кг) та Анастасія Гарник (у ваговій категорії понад 70 кг).

Олександр Помінов та Юлія Галінська посіли 5-ті місця.

Підготовку спортсменів до змагань здійснювали заслужені тренери України Михайло Романкевич, Ірина Качковська, Іван Іваницький.

У медальному заліку чемпіонату Європи збірна команда України виборола перше загальнокомандне місце, здобувши 3 золотих та 4 бронзових медалей. У командних змішаних змаганнях наша збірна посіла 5 місце.