![](https://rivne.media/media/img/650/2023/11/2023112215064886.png)
Дворічна Міланка із Сарненщини має надзвичайно складне рідкісне генетичне захворювання – СМА (спінальна м'язова атрофія) 1 типу. Цей діагноз у дитини діагностували в 11 місяців.
Донедавна ліки від цієї недуги не були доступними для пацієнтів в Україні, тож вони були змушені виїжджати за кордон.
Дівчинці пощастило і вона отримує необхідне лікування у Рівненській обласній дитячій лікарні. За державною програмою дитина отримує препарат Evrysdi. На курсі реабілітації: заняття з ерготерапевтом, фізтерапевтом та масаж.
Після 5 місяців лікування (ліки та реабілітаційні заняття) у дитини зміцніли м'язи. Міланка почала тримати предмети в руках і більш впевнено сидіти.
Нагадуємо, що отримати лікування у центрі реабілітації та відновного лікування Рівненської обласної дитячої лікарні можна за наявності електронного направлення для дітей до 3-х років від педіатра. Старше 3-х років від вузьких спеціалістів (невролог, травматолог).
Записатися на курс реабілітації можна за номером телефону (0362) 65-39-10.
![](/media/img/650/2023/11/202311223223.png)
![](/media/img/650/2023/11/202311228581.png)
![](/media/img/650/2023/11/202311227321.png)